Categories: Aktualności, Galerie

Spotkanie w bibliotece

Spotkaliśmy się w miejscu, gdzie zupełnie za darmo można oddać się jednej z najpiękniejszych pasji ludzkiego życia, jaką jest czytanie.

Na zaproszenie dyrekcji Gminnego Ośrodka Kultury i dyrekcji biblioteki z ks. proboszczem  Andrzejem Antonim Klimkiem spotkali się podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy im. Jana Pawła II w Liskowie, a także  NIEPEŁNOSPRAWNI PRACOWNICY ZAKŁADU AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ „SWOBODA” W SWOBODZIE GMINA LISKÓW (o czym przypomniała pani Natalia Pawlaczyk – dziękujemy). Kanwą spotkania była książka „Camino do Santiago i wgłąb siebie” ale w przyjemnej atmosferze w bibliotecznych murach rozmawialiśmy o wielu rzeczach: o mediach gorących i zimnych, o przyjemności czytania, podróżowaniu, poznawaniu siebie i innych podczas pielgrzymowania, a nawet o… kursie przedmałżeńskiem. Padło wiele pytań i niektóre z nich doczekały się wyczerpujących odpowiedzi, a niektóre nie do końca. Być może będzie potrzebne kolejne spotkanie. Kawa, herbata i ciastko zaproponowane przez Gospodarzy nadały spotkaniu domową atmosferę, a ks. Andrzej został na koniec obdarowany prezentami.