Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie

Pielgrzymka do Fatimy – dzień 13 – powrót

Po spędzeniu ostatniej nocy jeszcze na terenie Francji, dzisiaj czekała nas długa jazda przez Niemcy aż do Polski.

Nie mamy już w planie żadnego zwiedzania, dłuższą przerwę mieliśmy jedynie na Eucharystię i następujący po niej obiad. Modliliśmy się w kościele pw. św. Mikołaja w miejscowości Burgoberbach i podczas tej ostatniej wspólnej Eucharystii usłyszeliśmy Ewangelię, w której Jezus prosi nas, abyśmy się do Niego przyznawali, innymi słowy byśmy dawali świadectwo. Również tego wszystkiego co przeżyliśmy podczas naszej pielgrzymki.

Dzisiaj imieniny obchodziła pani Urszula, więc nie zabrakło poczęstunku 😉

Na zakończenie naszej relacji chcemy jeszcze raz podziękować naszej pani pilotce, pani Eli i naszym kierowcom panom Przemkowi i Kazimierzowi. I naszemu ojcu duchownemu i kantoroi ks. Jerzemu Salamonowi 😉
Podziękowania również dla pani Kasi Michalak, która posługiwała jako fotograf i jest autorką sporej części zdjęć, które zamieszczaliśmy podczas trwania pielgrzymki.
Wszystkim pielgrzymom dziękujemy za piękną postawę!

Bogu niech będą dzięki, Matce Przenajświętszej i wszystkim Świętym, którzy nas prowadzili.

Być może około 2.00 w nocy dotrzemy do Liskowa…