Categories: Aktualności, Galerie, O nas

Nasze Wielkanocne dekoracje 2018

Dekoracje Ciemnicy i Bożego Grobu były naprawdę piękne w tym roku, warto było je uwiecznić.

Pan Bóg dał nam wszystkim po raz kolejny uczestniczyć w najpiękniejszym święcie jakim jest Wielkanoc i to Jemu przede wszystkim składamy nasze dziękczynienia. Ale też nie chcemy zapomnieć o ludziach, którzy włożyli wiele starań i serca, aby nasze świętowanie było rzeczywiście uroczyste. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o tak piękny Grób Pański, Ciemnicę i całą dekorację w kościele: s. Annie i panu Józefowi przede wszystkim, a także panom Jarosławowi Glapińskiemu, Andrzejowi Kruczkowskiemu, mamom dzieci pierwszokomunijnych Natalii Wątrobskiej, Renacie Szopa i Marcie Pawelec, paniom Monice, Anecie, Agnieszce, i Monice, młodzieży: Wojtkowi Białkowi, Oli Klupie, Karolinie Kasprzak, Milenie Koniak, Pauli Żubrowskiej, Kindze Krupińskiej, Natalii Jakubasz, a także Justynce Antczak i Michasi Rygas. Dziękujemy p. Janowi Haładynowi i Andrzejowi Walaszowi za ofiarowane kwiaty. Boży Grób i Ciemnica wyglądały wyjątkowo pięknie. Bóg zapłać!