Categories: Aktualności, Ludzie, Wydarzenie

Przygotowanie dekoracji świątecznych cz. 2

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałego świątecznego wystroju naszej świątyni parafialnej.

Dziękujemy za choinki państwu: Anecie i Markowi Zielonka, Zdzisławowi i Grażynie Kasprzak, Annie i Włodzimierzowi Kikowskim i anonimowej pani z ul. ks. Blizińskiego. Przy dekoracjach pomagali państwo: Jarosław Glapiński, Mateusz Stempień, Andrzej Kruczkowski, Rodzina Haładyn, Aneta Antczak, Wojciech Białek, Milena Koniak, Paula Żubrowska, Jakub Szmajdziński a także tatusiowie dzieci pierwszokomunijnych: Krzysztof Świderski, Dariusz Osiewała, Szczepan Wojtysiak, Paweł Olek, Bartłomiej Kraus, Karol Bartczak, Arkadiusz Mularczyk, Paweł Dancewicz, Rafał Twardowski, Paweł Jerzak, Krzysztof Kierzkowski,
a przede wszystkim siostra Anna i pan Józef Wypych. Dziękuję również panom, którzy na Święta pomogli uporządkować cmentarz.