Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie

Koncert kolęd i pastorałek w kościele w Liskowie

W niedzielę 30 grudnia miał miejsce w naszej świątyni przepiękny koncert kolęd i pastorałek.

Wszyscy lubimy koncerty, a zwłaszcza kolęd, ale chyba jednak największą radość mamy nie wtedy, gdy występuję wielkie gwiazdy, ale kiedy zobaczyć i posłuchać możemy tych, których znamy i kochamy. Co wcale nie znaczy, że ich występy nie mają wartości artystycznej. Wręcz przeciwnie! Dlatego bardzo się ucieszyliśmy najpierw naszymi dziećmi, które śpiewają zarówno w chórze szkolnym prowadzonym przez panią Małgosię Jerzak, jak i w naszych scholkach dziecięcej i młodzieżowej, prowadzonych przez pana Mateusza Stempnia. Niektóre dzieci wystąpiły też w solowych aranżacjach. Zaprezentował się również nasz Chór Parafialny pod kierunkiem pana Mateusza, który radzi sobie coraz lepiej i uraczył nas m.in. tradycyjną kolędą po łacinie „Adeste fideles”. Całości dopełniła Orkiestra Dęta pod batutą pana Mariusza Trzcińskiego. Koncert był piękny i oprócz występu był też zaproszeniem dzieci, młodzieży i dorosłych do zaangażowania się w chóry i scholki, a także do gry na instrumentach. Zapraszamy wszystkich chętnych a naszym artystom jeszcze raz gratulujemy pięknego występu.

Poniżej dwie galerie fotograficzne.