Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie

Ministranci na trampolinach i nie tylko…

W minionym tygodniu, korzystając z tego, że były jeszcze ferie zimowe, tzn trochę wolnego czasu, zrobiliśmy zaległe podsumowanie aktywności ministrantów. 

Zaległe – bo obiecane, dla najlepszych, którzy w miesiącu grudniu zaangażowali się najbardziej. To Ci, którzy chodzili i służyli na roratach, na dodatkowych Mszach Świętych w tygodniu, nabożeństwach czy sobotnich zbiórkach formacyjnych. Co prawda 3 najlepszych już było wymienionych
i otrzymali drobne upominki ale pozostał nam dla reszty – wyjazd do Parku Trampolin w Ostrowie Wielkopolskim. Była to prawie całodniowa wycieczka, ponieważ było nie tylko szaleństwo na trampolinach, ścieżce akrobatycznej, ściance wspinaczkowej, tyrolce, warrior pit czy poduszce powietrznej ale też naturalne lodowiska (większe niż te sztuczne), wyszukiwane przez nas na zalanych łąkach. Oczywiście nie zabrakło odwiedzin w KFC w galerii ‘Ostrovia’ aby się lekko posilić i ogrzać.

W lutym już też wyznaczamy dyżury, kto może i czas mu pozwala – przychodzi, aby przede wszystkim służyć jak najwięcej dla Jezusa, przy okazji zbierać punkty i potem znów gdzieś trochę poszaleć. Ciągle jesteśmy otwarci na nowych kandydatów.