Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie

Ministranci powalczyli na piłkarskim boisku

W minioną sobotę 2 marca, nasza drużyna starszych ministrantów (roczniki 2003-2006), wzięła udział w turnieju o „Laur Świętego Wawrzyńca” w Koźminie Wielkopolskim. 

Możemy pogratulować piłkarzom, którzy reprezentowali parafię Wszystkich Świętych w Liskowie jako drużynie o nazwie „Szybkie Lisy”. W turnieju brało udział 16 drużyn z różnych parafii diecezji Kaliskiej. Wylosowaliśmy grupę A1 a zatem graliśmy jako pierwsi. Trzy dobre mecze: 2 wygrane i 1 remis zapewniły nam wyjście z grupy. W ten sposób dotarliśmy do ćwierćfinału turnieju gdzie zmierzyliśmy się z wicemistrzami Polski piłki halowej ministrantów, tzn Koźminem Wielkopolskim. Obrońcy tytułu niestety pokonali nas dwa do jednego. Do Liskowa wracamy jednak z wielkim zapałem, ponieważ widzimy, że gramy coraz lepiej i mamy szansę w kolejnych turniejach. Przed nami turniej dla młodszych już 30 marca. Natomiast wszystkich chętnych zapraszamy do gry w piłkę z nami, na hali sportowej, bądź orliku w Liskowie!