Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie

Nasze Wielkanocne dekoracje

Pan Bóg dał nam wszystkim po raz kolejny uczestniczyć w najpiękniejszym święcie jakim jest Wielkanoc i to Jemu przede wszystkim składamy nasze dziękczynienia.

Ale też nie chcemy zapomnieć o ludziach, którzy włożyli wiele starań i serca, aby nasze świętowanie było rzeczywiście uroczyste. Bóg zapłać! Wszystkim, którzy zadbali o tak piękny Grób Pański, Ciemnicę i całą dekorację w kościele: przede wszystkim s. Annie, która wszystko zaprojektowała i nadzorowała, pani Anecie Antczak i panu Józefowi Wypychowi, a także panom Jarosławowi Glapińskiemu, Andrzejowi Kruczkowskiemu, Wojciechowi Białkowi, s. Marcie, mamom dzieci pierwszokomunijnych: Barbarze Kujawa, Ewelinie Bartczak, Katarzynie Dancewicz, Monice Mularczyk, Natalii Olek, Annie Kraus, Bogusławie Wojtysiak, Annie Szymańskiej i Annie Świderskiej; młodzieży: Milenie, Pauli, Marlenie i Wiktorii, ministrantom seniorom Mateuszowi i Maciejowi za pomoc w przygotowaniu ogniska. Dziękujemy dwóm naszym parafianom, którzy jak co roku anonimowo ofiarowali kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy wszystkim którzy wsparli swoją ofiarą dekoracje, zebrano ponad 9 000 zł. Dziękujemy chórowi przygotowanemu przez pana Mateusza naszego organistę, służbie liturgicznej przygotowanej przez ks. Mateusza. Orkiestrze, Asyście, strażakom, również za pełnioną wartę przy Bożym Grobie, dzieciom sypiącym kwiatki – Bóg zapłać!