Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie

Wspólnota „JESTEM” na koncercie Tratwa Festiwal

Kolejne piątkowe spotkanie naszej młodzieży, tym razem wyjazdowe: w dwa samochody pognaliśmy do Pleszewa, aby posłuchać muzyki.

Nie udało nam się uczestniczyć w całym festiwalu, ale przynajmniej na jeden wieczór chcieliśmy dołączyć do innych młodych, którzy formują się w Pleszewie. Wieczorny koncert miał za protagonistów duet Linia Nocna i Grzegorza Hyżego. Nie wszystkim do końca przypadła do gustu proponowana muzyka, ale jak stwierdził Mikołaj, fajnie było spędzić jeden wieczór inaczej niż zwykle. We wspólnocie JESTEM robimy różne rzeczy: modlimy się, prowadzimy ewangelizację wizualną, wyjeżdżamy razem na spotkania modlitewne i nie tylko, czasami prowadzimy modlitewną adorację. Wszystko razem! Zapraszamy innych młodych w każdy piątek.