Spotkanie opłatkowe Chóru Parafialnego

Kolejną po Rodzinie Edmundowej grupą, która spotkała się w świątecznej jeszcze atmosferze był Chór Parafialny.

Na spotkanie przybył również ks. Andrzej Szulc, który prowadził chór od początku. Obecny był ks. Tomasz, ks. Proboszcz, pan Mateusz i spora część chórzystów. Niestety, niektórzy nie mogli przybyć, ponieważ byli zaangażowani w Święto Powiatu, które również miało miejsce w Liskowie. Odśpiewaliśmy kolędę i połamaliśmy się opłatkiem, życząc sobie między innymi aby Chór trwał i rozwijał się. Następnie miała miejsce agapa przy stole pełnym słodkości i dobrego humoru wszystkich zgromadzonych. Korzystamy z okazji, aby zaprosić wszystkich lubiących śpiew i muzykę kościelną do zaangażowania się w nasze spotkania. Próby Chóru w środy po Mszy świętej.

Dziękujemy panu Józefowi Wypychowi za nieocenioną pomoc przy organizacji spotkania.