Categories: Aktualności, Galerie, Ludzie, Wydarzenie

Przygotowanie dekoracji świątecznych cz. I

Zanim jeszcze rozpoczęły się przygotowania świątyni, dzieci pod kierunkiem s. Doroty zadbały o dekoracje do domów.

Wraz z rodzicami dzieci wzięły udział w warsztatach scrapingowych. Scrapbooking to przede wszystkim metoda ozdabiania stron albumów fotograficznych. Podstawowymi materiałami do ozdabiania są: kolorowy papier, nożyczki do wycinania profilu, ćwieki, ozdobne nity, urządzenia do ich mocowania, klej. Bardziej wyrafinowane ozdabianie wymaga także: pieczątek dekoracyjnych, farbek i pisaków z efektem Pluster („puchnących”), szablonów, shape cutter, naklejek, dziurkaczy wzorków, kolorowego proszku i podgrzewaczy do embossingu. Dzieci tą techniką wykonały przepiękne choinki. Zobaczcie sami.