Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie

Jasełka “Bóg narodzi się…” w SP w Ciepielewie

15 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Ciepielewie odbyło się coroczne przedstawienie bożonarodzeniowe.

Uczniowie pod opieką pani Małgorzaty Buchnajzer i  księdza Jacka Bosaka przypomnieli biblijną historię narodzenia Jezusa Chrystusa sprzed dwóch tysięcy lat. Oprócz znanych wydarzeń publiczność miała okazję oglądać także współczesne wątki, którymi wzbogacono występ. Jasełkom towarzyszył anielski chór, który zaprezentował tradycyjne polskie kolędy i pastorałki oraz mniej znane piosenki. Widowisko oglądali zarówno zaproszeni goście: Wójt Gminy Lisków Maria Krawiec, Kierownik Referatu Oświaty i Sportu Dorota Sitko, Przewodniczący Rady Gminy Lisków Józef Miklas, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Marianna Pawlak, emerytowani pracownicy, rodzice, absolwenci i przyjaciele szkoły.

Katarzyna Dancewicz