Categories: Aktualności

Dzieci z Liskowa rozpoczęły Boskie Wakacje

To już ostatnia tegoroczna akcja wakacyjna, w której biorą udział dzieci z Liskowa. Jest ich ponad 30. Rozpoczęły dzisiaj swoją przygodę w Mrówkach.

W sobotę 24 sierpnia rozpoczęły się tygodniowe “Boskie Wakacje” w Mrówkach. Jest to projekt realizowany we współpracy pięciu parafii i SunSport – organizatora wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Dzieci są podzielone na grupy w ramach aktywnego wypoczynku a także programu “boskiego”. W tym drugim były do wyboru warsztaty muzyczne, liturgiczne i biblijne. Nasze dzieci podzieliły się pomiędzy warsztaty dla scholki i te dla ministrantów. Dzisiaj wieczorem wydawały się bardzo zadowolone no i trzeba przyznać że obóz jest świetnie zorganizowany. Naszym dzieciom towarzyszy ks. Mateusz a od poniedziałku będzie również ks. proboszcz.