Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie 1 Comment

Po prostu… BOSKO. Wakacje w Mrówkach

Dzisiaj kończy się wspaniała przygoda naszych dzieci w Mrowkach. Obóz „Boskie Wakacje” w ośrodku SunSport w Mrówkach były wspaniałe.

Ośrodek SunSport w Mrówkach zapewnia dzieciom masę wrażeń, w ramach różnych obozów tematycznych takich jak wodne szaleństwo, sporty wodne czy szkoła przetrwania. Aż cztery bloki zajęciowe każdego dnia i absolutne zero nudy. Oprócz tego fantastyczne jedzenie i super organizacja dnia. W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy wspólnie z SunSportem Boskie Wakacje, czyli do przebogatego programu rekreacyjno-sportowego dodaliśmy… tchnienie Ducha. Nasze dzieci z pięciu parafii codziennie uczestniczyły we Mszy Świętej a także w warsztatach tematycznych: liturgicznych prowadzonych przez ks. Mateusza, muzycznych, które prowadzili pan Daniel i pani Patrycja, a także biblijnych, które prowadzili księża proboszczowie. Szczególnie zapamiętamy wrażenie sportowe, nowe przyjaźnie i wspaniałe Eucharystie na łonie natury. Do Boskich Wakacji jeszcze powrócimy na naszej stronie.

One Comment

  1. Boskie Wakacje – były rewelacyjne!!!

Comments are closed.