Categories: Aktualności, O nas, Ogłoszenia

Co w parafii jest, a czego nie ma?

W związku z próbami ograniczenia ekspansji korona wirusa jesteśmy zobligowani zawiesić część stałych spotkań w parafii. Co będzie a czego nie będzie w najbliższych tygodniach?

Nie zapominając o ograniczeniu uczestników do maksymalnie 5 osób będziemy normalnie odprawiać:

Wszystkie Msze Święte w kościele parafialnym, w kościołach filialnych i u Sióstr Służebniczek; ale godziny mogą ulec zmianie.
Drogi Krzyżowe w piątek o 17.30;
Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.30

Prosimy, aby w Mszach w kościele uczestniczyły osoby, które zamówiły intencję mszalną (oczywiście jeśli mogą i nie są w grupach ryzyka). Wszyscy inni, którzy bardzo pragną uczestniczyć w Mszy Świętej w kościele i są absolutnie pewni swojego zdrowia, nie należą do grup ryzyka, mogą przyjść pod warunkiem, że będą gotowi wrócić do domu, jeśli okaże się, że liczba chętnych jest zbyt duża. Przypomnijmy, że w związku z epidemią korona wirusa Biskup Kaliski udzielił dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.

Kancelaria parafialna jest czynna regularnie codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00.

Aż do odwołania zawieszone są:

Msze Święte w DPS Lisków i Domu Seniora „Bursztynowe Zacisze”;
Spotkania formacyjne grup młodzieży przygotowującej się do bierzmowania;
Spotkania formacyjne dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców;
Próby chóru, scholek i spotkania ministrantów;
Krąg Biblijny;
Lekcje gry na keyboardzie, gitarze i ukulele;
Warsztaty fotografii mobilnej dla dzieci i młodzieży.

KAPŁANI POZOSTAJĄ ZAWSZE DO DYSPOZYCJI PARAFIAN WE WSZELKICH SPRAWACH DUCHOWYCH I SAKRAMENTALNYCH, ZWŁASZCZA Z POSŁUGĄ DLA CHORYCH.