Categories: Aktualności, Ludzie, Ogłoszenia

Raport z prac przy kaplicy w Krzyżówkach

Również w tym tygodniu zostały wykonane kolejne prace przy kościółku w Krzyżówkach

Rzeczy, które udało się wykonać w ubiegłym tygodniu,
są bardziej lub mniej widoczne.

Bardzo dużo czas zajęła nam praca przy renowacji okien, ale dzięki pomocy: Mariusza i Krzysztofa Świerka, Jacka Kowalczyka, Jerzego Gruszki, Krzysztofa Koniaka i Andrzej Pogorzelca, 6 odnowionych okien jest już na swoim miejscu.

Dzięki ofiarności pana Sławomira Ciemci usunęliśmy zewnętrzny chodnik wokół kościoła. Razem ze swoim pomocnikiem zdemontowali i uprzątnęli beton. Powstałe dziury zostały już w większości zasypane piaskiem, który otrzymaliśmy od Joanny i Marka Muszyńskich.

Rozsypaliśmy również piasek pod posadzkę ołtarza polowego. Swoją pracą w minionym tygodniu wsparli nas: Paweł, Szymon, Bartosz Pietrzak, Przemek Niewiadomski, Tomek Trzeciak, Łukasz Michalak, Michał Szurmiński, Dawid Janicki. Wykonaliśmy również drobne prace stolarsko-naprawcze. Jesteśmy też w trakcie malowania tylnej ściany kościoła. W przyszłym tygodniu chcielibyśmy zakończyć już etap malowania kościoła i czyścić kolejne okna, przed nami jeszcze dużo pracy, zachęcamy do pomocy.
W minionym tygodniu zebraliśmy ofiary w wysokości 500 zł. Serdecznie dziękujemy. Pragniemy przypomnieć, że najbliższa taca remontowo – inwestycyjna zebrana w kościele w Krzyżówkach jest przeznaczona na remont kościoła.

Subkonto NA RENOWACJĘ KOŚCIÓŁKA W KRZYŻÓWKACH
w Banku Spółdzielczym Ziemi Kaliskiej oddział w Liskowie