Categories: Aktualności, Kościół Wszystkich Świętych, O nas

Cel osiągnięty! Jedziemy po Figurę Św. Michała!

Kochani, udało się zebrać kwotę 7200 zł., plus 1000 zł. obiecany przez Ks. Proboszcza, a więc dzisiaj wyruszamy do siedziby o. Michalitów w Markach pod Warszawą po Figurę Świętego Michała Archanioła.

Zachęcamy do śledzenia naszej relacji na Facebooku. Jutro w piątek 8 maja przypada rocznica najważniejszych objawień Świętego Michała Archanioła na górze Gargano. Dlatego też jutro Figura zostanie zainstalowana w naszym kościele. Chcieliśmy poczekać na możliwość zrobienia wielkiej ceremonii z udziałem wielu wiernych. Ale sytuacja obecna pokazuje, że Świętego Michała potrzebujemy natychmiast! Zapraszamy więc jutro w piątek 8 maja na Mszę Świętą o godz. 18.00 i Adorację bezpośrednio po Mszy. Zgodnie z naszymi pragnieniami św. Michał stanie pośród nas na zawsze. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.