Categories: Aktualności, O nas, Wydarzenie Leave a comment

Raport z prac przy kościółku w Krzyżówkach

Kolejny tydzień prac przy remoncie kościółka upłynął na wykonaniu rzeczy mało spektakularnych ale koniecznych.

Zostały wyczyszczone, pomalowane i zamontowane kolejne okna. Natomiast 8 wcześniej odnowionych okien wymagało solidnego i gruntownego mycia. Te prace wykonały: Zosia Bień, Agata Drożyńska i Kasia Kowalczyk.

Zgodnie z wcześniejszymi zamierzeniami została udrożniona, wyczyszczona i naprawiona instalacja odprowadzająca deszczówkę. Dziękujemy za pomoc Romkowi Jarkowi. 

Do prac włączyli się także ministranci: dwóch Mikołajów i Janków, Kajetan, Miłosz i Kuba, którzy wraz z Pauliną i ks. Mateuszem porządkowali teren leśny. Wszystkim dziękujemy serdecznie za pomoc.

Trwają negocjacje z firmą Energa w sprawie poprawy bezpieczeństwa infrastruktury instalacji elektrycznej przebiegającej przez teren oraz zasilającej kościół. Do Urzędu Marszałkowskiego złożyliśmy wniosek 
o dotację na budowę altany nad ołtarzem polowym.
Od wtorku rozpoczną się prace przy montażu chodnika wokół kościoła. Będziemy również remontować pozostałe okna i prosimy o pomoc przy ich myciu.

Zwracamy się z prośbą o wypożyczenie mini-koparki i wykonie usługi wykopania rowu pod instalację elektryczną. Dziękujemy za złożone w minionym tygodniu ofiary w wysokości 200 zł. Stan konta na renowację 21 680 zł. 

Subkonto NA RENOWACJĘ KOŚCIÓŁKA W KRZYŻÓWKACH
47 8404 0006 2106 0022 5966 0004 
w Banku Spółdzielczym Ziemi Kaliskiej oddział w Liskowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *