Categories: Aktualności, O nas, Ogłoszenia

Informacja o postępach prac w Krzyżówkach

Prace przy remoncie Kościoła w minionych dwóch tygodniach przebiegły nieco mniej dynamiczniej niż zwykle, Jednak udało nam się wykonać kilka rzeczy.

Pani Agata Drożyńska umyła kolejne wyremontowane trzy okna.

Powoli zbliżamy się do końca prac przy renowacji okien. Jeszcze tylko dwa
i kolejny etap prac zostanie zakończony.

Pan Zyner przystąpił do koniecznych prac przy instalacji elektrycznej czego efektem jest nowa i bezpieczna roździelnica główna, zamontowana wewnątrz zakrystii.

Mamy już również róże, które w najbliższym czasie zostaną posadzone na klombie przed Kościołem.

Stolarze w swoim zakładzie przygotowywali drewno pod budowę ołtarza polowego i od poniedziałku przystąpią do jego budowy.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i założeniami to 5 lipca zostanie tam odprawiona pierwsza Msza Polowa.

W minioną niedzielę z tacy inwestycyjnej zebranej w Krzyżówkach, na remont Kościoła wpłynęło 1020 zł, a ze sprzedaży kolejnych deseczek – 1070 zł.

Pragniemy poinformować i zachęcić do wsparcia naszej inicjatywy również osoby tu wypoczywające.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie i liczymy na dalsze wsparcie.

Subkonto NA RENOWACJĘ KOŚCIÓŁKA W KRZYŻÓWKACH
w Banku Spółdzielczym Ziemi Kaliskiej oddział w Liskowie