Categories: Aktualności, Kościół, Ogłoszenia

Sierpniowy raport z prac w Krzyżówkach

Zbliża się Odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP w Krzyżówkach, a prace są coraz bardziej zaawansowane.

W minionym tygodniu firma pana Wojciecha Jaśkiewicza zakończyła prace brukarskie wokół Kościoła, czego efektem jest piękny granitowy chodnik. 

Udało się również zakończyć kolejny etap budowy altany w postaci pokrycia dachu gontem. Zostały doprowadzone przewody od nagłośnienia do ołtarza polowego a także zawieszone tuby.

W kościele założono legary, które dzięki uprzejmości pana Łukasza Trzeciaka wraz z całym wnętrzem zostały powtórnie zadymione przeciw szkodnikom. Ze względu na okres karencji użytych środków chemicznych przez najbliższe 10 dni w kościele nie będą mogły być przeprowadzane żadne prace.

Stolarz w swoim zakładzie przygotowuje drzwi główne, które najprawdopodobniej zostaną zamontowane przed Odpustem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i ofiarność w minionym tygodniu i domkniecie kolejnych etapów prac. Ze sprzedaży kolejnych deseczek zebraliśmy 600 zł.Pragniemy przypomnieć, że za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca taca remontowo inwestycyjna zebrana w Krzyżówkach jak dotychczas zostanie przeznaczona na remont Kościoła.
Jak już wcześniej informowaliśmy w dniach 15 i 16 sierpnia po Mszach będziemy przeprowadzać zbiórkę do puszek, która pozwoli zamknąć luki w naszym budżecie.

Subkonto NA RENOWACJĘ KOŚCIÓŁKA W KRZYŻÓWKACH
47 8404 0006 2106 0022 5966 0004
w Banku Spółdzielczym Ziemi Kaliskiej oddział w Liskowie