Categories: Aktualności, Galerie, Ogłoszenia

Nasze Bożonarodzeniowe dekoracje. Dziękujemy!

Jak co roku dekoracja naszego kościoła na Święta to praca zbiorowa wielu osób, którym serdecznie dziękujemy.

 

Mamy nadzieję, że nikogo nie pominiemy. I tak dziękujemy panu kościelnemu Józefowi i panu organiście Mateuszowi. Za piękną girlandę dziękujemy pani Marii Wojciechowskiej, za choineczki przed plebanią pani Małgorzacie Lewandowskiej. A za przygotowanie dekoracji w kościele tradycyjnie anonimowej firmie stolarskiej :), stawili się tłumnie ministranci: Jan Hulak, Kuba Hulak, Jan Szmajdziński, Wiktor Tomalak, Michał Lipiński, Janusz Lipiński, Maciej Mularczyk, Sebastian Wawrzyniak, Jasiu Szałek, Marcin Jaroma, Adrian Jaroma. Tatusiowie dzieci pierwszokomunijnych: Arkadiusz Tomalak, Dariusz Wesołowski, Krzysztof Kubicki, Tomasz Cepiński, Arkadiusz Rygas, Kamil Banasiak, Pietrzak Janusz, kto jeszcze? Tata Adriana i Marcina…. rodzice Jasia czyli Marcin i Agnieszka, a także Zuzia Klupa, Marlena Dudek i Michalina Rygas. I Kinga Krupińska. Na pewno kogoś Janek zapomniał zapisać, ale wszystkim dziękujemy.

Dzięki wielkie dla restauracji Złota Reneta za darmową pizzę!