Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie

Pożegnanie naszego wikariusza księdza Jacka

W ostatnią niedzielę czerwca pożegnaliśmy księdza Jacka, który odchodzi od nas na placówkę proboszczowską do Kierzna.

 

Każdy kapłan wie, że jego życie nie może być związane z jednym miejscem, ale idzie tam, gdzie Bóg go pośle. Po 3,5 latach pięknej pracy w Liskowie opuszcza nas ks. Jacek Bosak. Ksiądz biskup powierzył mu parafię Kierzno. Ks. Jacek dobrze się zapisał w naszej wspólnocie przez radość służby i, jak sam mówi, przez swoją zwięzłość. Parafianie wraz z proboszczem żegnali go serdecznie ale z pogodą ducha, wiedząc że idzie na upragnione probostwo. Życzymy mu, aby nowa placówka przyniosła mu wiele radości i wiele okazji do spalania się dla Boga i braci w wierze. Szczęść Boże księże Jacku!

Zdjęcia Agnieszka Gierosz-Szałek