Categories: Aktualności, O nas, Wydarzenie

Grupa Bursztynowa składa podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego pielgrzymowania na Jasną Górę!

Serdeczne podziękowania pragniemy skierować do wszystkich, którzy przyczynili się do szczęśliwego pielgrzymowania Grupy Bursztynowej na Jasną Górę. Dziękujemy Grupie Jantar i księdzu Markowi za codzienne wsparcie modlitewne, a także wszystkim tym, którzy zaadoptowali pielgrzyma. Słowa podziękowania kierujemy również do naszych sponsorów: panu Aleksandrowi Tomalakowi za sfinansowanie koszulek i duże ilości herbaty, pani Marii Krawiec za opłacenie autokaru, który przywiózł nas do Liskowa, pani Katarzynie Michalak i panie Anecie Adamus za jednorazowe naczynia na całą pielgrzymkę, panu Jackowi Wolniaczykowi z Koźminka za chleb, anonimowym ofiarodawcom za wodę i inne artykuły. Serdecznie dziękujemy tym, którzy przygotowali gorące posiłki: pani Annie Janas i pracownikom restauracji Kamea w Koźminku, panu Przemysławowi Kawala, paniom z kuchni Domu Dziecka, właścicielom i pracownikom restauracji „Złota Reneta” w Liskowie. Mieszkańcom parafii Chlewo dziękujemy za przygotowanie śniadania w pierwszym dniu. Dziękujemy za przygotowanie powitania pielgrzymów w Liskowie. Dziękujemy za pomoc naszemu organiście panu Mateuszowi i przede wszystkim panu kościelnemu Józefowi Wypychowi, który przez cały okres pielgrzymki z wielkim poświęceniem koordynował wszelkie działania wspierające pielgrzymów i pomagał we wszystkim. Bóg zapłać!

Dla Was dedykujemy te piosenki naszej grupy muzycznej: