Categories: Aktualności, Ogłoszenia, Wydarzenie

Adoracja bez granic w Liskowie

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w wielką modlitwę o pokój!

ZAPISZ SIĘ NA ADORACJĘ

25 marca, w uroczystość Zwiastowania Pańskiego papież Franciszek, w łączności z biskupami całego świata, poświęci Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi. W związku z tym zapraszamy do wspólnej modlitwy i nieustającej adoracji Najświętszego Sakramentu, by prośba o pokój i nawrócenie została wzmocniona wołaniem wiernych.

Wojnę i fakt, że za naszą wschodnią granicą giną tysiące niewinnych ludzi, oraz realne zagrożenie dla pokoju w całej Europie, odczytujemy, jako wezwanie do pokuty i nawrócenia.

Spędźmy ten dzień adorując Serce Jezusa obecne w Najświętszym Sakramencie. Zaczynamy o godzinie 17:00, zgodnie z zachętą Konferencji Episkopatu Polski do trwania na modlitwie razem z Papieżem Franciszkiem.

ZAPISZ SIĘ NA ADORACJĘ

W Liskowie rozpoczniemy Adorację o godz. 17.00 w kościele parafialnym. O 17.30 będziemy wspólnie odmawiać RÓŻANIEC na zakończenie którego dokonamy Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.

O 18.00 Msza Święta i możliwość dokonania duchowej adopcji dziecka poczętego.

O 19.00 Droga Krzyżowa ulicami Liskowa.

Po Drodze Krzyżowej adoracja w kościele do 24.00. Po północy adoracja będzie kontynuowana przez całą noc i całą sobotę aż do Mszy o godz. 18.00.