Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie

Ślubowanie Pierwszaków

Dzisiaj nasze kochane Pierwszaki brały ślub ze szkołą. No i zaprosiły księdza 😉

Na szczęście ten ślub nie jest nierozerwalny i prędzej czy później dzieci ze szkołą się rozstaną, ale na pewno pozostanie ona w ich sercach. A zwłaszcza ten uroczysty dzień Ślubowania. Ceremonia była pięknie przygotowana (ukłony w stronę “pszepań” ;), dzieci zademonstrowały nie tylko godne Cambridge University stroje, ale też zabawny program artystyczny, w którym Pan Kleks (niezastąpiony Bartek) i Adaś Niezgódka (zawsze uśmiechnięty Wiktor) sprawdzili gotowość Pierwszaków do nauki. Okazało się, że już sporo wiedzą 😉 A potem, wiadomo, “ołówkiem” w ramię, uścisk dłoni pani Dyrektor i pań Nauczycielek i prezenty od zaproszonych gości. Czego życzyć naszym Pierwszakom? Święty Jan Paweł II powiedział, że dziecko jest jak wschodzące słońce. Życzymy więc naszym kochanym Pierwszakom, żeby ciągle były takimi wschodzącymi Słonkami dla swoich rodziców, szkoły i nauczycieli. I przede wszystkim, żeby za szybko nie wyrastały, bo bycie dorosłym jest… “przerąbane”!!!