Categories: Aktualności, Galerie

Opłatek scholki, ministrantów i młodzieży

21 stycznia spotkaliśmy się w gronie ludzi najmłodszych, acz zaangażowanych w życie parafialne, na spotkaniu opłatkowym,

Spotkanie odbyło się w sali GOK-u ponieważ póki co w parafii nie mamy sali, która mogłaby pomieścić ten żywioł. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia i zobaczyć choćby co wyrabiał Michaś Ł ;). Rozpoczęliśmy od kolędy, a następnie tradycyjnie przełamaliśmy się opłatkiem. Życzenia były różne. Ksiądz proboszcz na przykład życzył jednej z dziewcząt aby wyrosła na piękną i mądrą kobietę a od niej usłyszał: “A ja księdzu życzę tego samego…” No, to życzenie miejmy nadzieję się nie spełni. Potem był poczęstunek przy stole, o który zadbali przyjaciele dzieci i młodzieży, czyli panie Kasia Orczykowska i Iwona Mosińska. Ciasto dostarczyły panie Sylwia Sobczyk i Agnieszka Rygas. Pomogli księża i pan Józef Wypych. Po jedzeniu był znowu czas na kolędy a także na parę wygibasów na parkiecie. Dobrze jest być razem, w radości i życzliwości. Nieobecni niech żałują 😉