Categories: Aktualności, Ludzie, Ogłoszenia Leave a comment

Zbiórka na Jaśka – daliśmy radę!

Jaś Woźniak ma 6 lat i najzłośliwszy guz pnia mózgu, jaki występuje u dzieci. Pomóc może tylko leczenie w Szwajcarii, na które potrzeba 3 milionów złotych. Zebraliśmy tę kwotę!

Takie informacje otrzymałem od pani Anety Krakus, która koordynowała zbiórkę na Jaśka: „Przekazuję wspaniałą informację – Udało się zebrać kwotę potrzebną na leczenie Jasia. My wspólnymi siłami zdołaliśmy wylicytować na aukcjach prawie 700 zł:) Zważywszy na okoliczności jest to mimo wszystko sukces i pozwala mieć wiarę w potencjał Naszych Parafian:):):) Postaram się stworzyć ze wszystkich naszych aukcji choćby plakat- informację:) ale to już na spokojnie”
Cieszymy się, dziękujemy wszystkim którzy wsparli akcję i modlimy się o pozytywny przebieg leczenia dla Jaśka i wytrzymałość dla jego rodziny

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *