Categories: Aktualności, Galerie, O nas

Ruszyły prace przy kościółku w Krzyżówkach

Ruszyliśmy z pracami przy remoncie kościoła w Krzyżówkach. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy do tej pory włączyli się finansowo i poprzez pracę. Czekamy i liczymy na odzew w tej sprawie całej społeczności.

Wpłaty wspierające te prace można tak jak wcześniej informowaliśmy dokonywać u członków komitetu, w zakrystii, w kancelarii parafialnej, a w dzisiejszych czasach najbezpieczniej na konto: 47 8404 0006 2106 0022 5966 0004 z dopiskiem: „Renowacja Kościoła w Krzyżówkach”.
Na koncie renowacji kościółka w Krzyżówkach mamy na obecną chwilę 18 300 zł.
Natomiast tych, którzy chcą pomóc w pracach prosimy o kontakt z jedną z osób: Jerzy Gruszka, Marzena Czerniak, Maria Majewska, Tomek Trzeciak.
W ostatnim tygodniu udało się oczyścić kościół i płot ze starej farby, przystąpiliśmy do malowania ogrodzenia, przygotowujemy teren pod ołtarz polowy, zakupiliśmy blaszany garaż z przeznaczeniem na pomieszczenie gospodarcze. W nadchodzącym tygodniu zaplanowaliśmy pomalowanie całego płotu, wykonanie podbitki w dachu kościoła, rozpoczniemy czyszczenie i naprawę okien. Bardzo prosimy i zachęcamy, by w miarę możliwości zgłaszać się do pracy, abyśmy nie tracili zebranych środków na opłacanie pracowników. Chcemy również poprzez stronę naszej parafii, ogłoszenia duszpasterskie i gazetkę Santi informować co tydzień o wykonanych pracach i planach. W tym tygodniu bardzo owocnie pracowali: Karol Szmyt, Jacek Kowalczyk, Gosia i Ola Kaczmarek, Miłosz, Mikołaj, Piotr i Marzena Czerniak, Jerzy Gruszka, Tomek Trzeciak i Zenon Kędzia. Wszystkim dziękujemy i zapraszamy innych.