Piknik dla budowniczych ołtarzy 2017

To dopiero drugi raz, więc trudno mówić o tradycji, ale na pikniku spotkały się osoby, które w tym roku przygotowały ołtarze na Boże Ciało.

Tradycją naszej parafii jest budowanie ołtarzy na Boże Ciało przez kolejne miejscowości. W tym roku zadania podjęli się mieszkańcy Budów Liskowskich Pierwszych i Drugich, Ciepielewa i Izerowa. Efekty ich pracy można było podziwiać na żywo, a także na naszej stronie. Zobacz: liskowparafia.pl/2017/06/17/oltarze-w-procesji-na-boze-cialo-2017/

Czekaliśmy kilka tygodni na dobrą pogodę, ale wreszcie w słoneczne niedzielne popołudnie 16 lipca zebraliśmy się w ogrodzie u Sióstr Służebniczek (dziękujemy za gościnność) aby przy kiełbasce z grilla podsumować naszą wspólną pracę i podziękować sobie nawzajem za zaangażowanie.