Spotkanie Grup Bursztynowej i Jantar

Na tydzień przed Bożym Narodzeniem postanowiliśmy przypomnieć sobie pielgrzymkowe klimaty.

Naprawdę się nie spodziewaliśmy, że będzie to jednocześnie pożegnanie księdza Andrzeja Szulca, który został przeniesiony na inną parafię. Ale tak się właśnie stało. Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, a potem – jak się okazało – zainaugurowaliśmy działalność sali audiowizualnej w domu parafialnym, która dzień wcześniej została pomalowana i właśnie nasze pielgrzymkowe spotkanie było pierwszym w jej historii. Mamy nadzieję, że to dobrze wróży (choć może to nie jest najlepsze słowo 😉 Grupom Bursztynowej i Jantar. Oprócz pożegnania księdza Andrzeja mieliśmy okazję pośpiewać pielgrzymkowe hity, zjeść znakomity żurek przygotowany przez siostrę Grażynę (co prawda nie szła z nami, ale skoro tak swietnie gotuje to w przyszłym roku zapraszamy ;), a także mnóstwo innych słodkości i smaczności przygotowanych przez niezawodne siostry z naszej grupy. bóg zapłać wszystkim. Odwiedził nas również ks.Tomasz, a nawet nasz ojciec duchowny – ks. Rafał – mimo rozlicznych obowiązków dotarł na spotkanie. Zakończyliśmy wszytko tradycyjnie – Apelem Jasnogórskim i wyznaczyliśmy sobie kolejne spotkanie na styczeń – jeszcze w okresie Bożego Narodzenia, aby pośpiewać kolędy i zacząć przygotowania do pielgrzymki Anno Domini 2018.