Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie

Jasełka Szkoły Podstawowej w Liskowie

W dniu 19.12.18r. (środa) o godzinie 16.30 w hali sportowej odbyły się jasełka z udziałem dzieci ze szkoły podstawowej w Liskowie.

Na początku zaśpiewały i zatańczyły dzieci z młodszych klas. Następnie odbyło się krótkie przedstawienie, które ukazało nam scenę Bożego narodzenia nieco odmienną niż zwykle: mogliśmy zauważyć, jak Herod był kuszony przez Szatana i proszony przez Anioła. Niestety Herod wybrał piekło i tam się znalazł. Na szczęście my pozostaliśmy w hali i mogliśmy obserwować dalszy ciąg występów. Po przedstawieniu zaśpiewał chór szkolny przy akompaniamncie gitarzystek Julki i Michaliny oraz puzonistki też Julki. Ich występ zostal nagrodzony owacjami. Zabrali głos również przybyli goście. W czasie występów odbył się kiermasz świąteczny, wszystkie ozdoby były wykonane ręcznie i wyglądały przecudownie. Zaproszeni goście otrzymali też od reprezentantów Szkoły Podstawowej słodkie pierniczki, wypieki naszych mam. Wszystko zakończyło się około godziny 18.00.

  Zuzanna Klupa, zdjęcia dziewczyny z Grupy Medialnej