Categories: Aktualności, O nas, Ogłoszenia

Msze Niedzielne w czasie pandemii

Na czas pandemii i obowiązujących ograniczeń wprowadzamy następujący porządek Mszy niedzielnych.

Według nowych rozporządzeń na jednej Mszy nie może być więcej niż 5 osób. W niedzielę 29 marca porządek Mszy niedzielnych w kościele parafialnym: 8.00, 9.00, 10.00, 11.00,  12.00, 16.00.

Transmisje na profilu Facebookowym naszej parafii
o godz. 10.00 (Msza Święta) i 15.30 (Gorzkie Żale i Msza Święta)

Msza Św. o godz. 11.00 z włączonym nagłośnieniem zewnętrznym (dla sąsiadów)

Zapraszamy do uczestnictwa tylko osoby, które zamówiły intencje mszalne. Pozostałych prosimy o duchową łączność.

Na filiach:

10.00 – Krzyżowki

11.30 – Zakrzyn

Msze Święte w DPS Lisków, Domu Seniora „Bursztynowe Zacisze” i w szpitalu „Sokołówka” są zawieszone.

Przypominamy o dyspensie od obowiązku uczestnictwa w Mszy niedzielnej dla wszystkich aż do odwolania.

Zachęcamy do adoracji przez cały dzień w Namiocie Spotkania, kapłani pozostają w pełnej dyspozycji do wszelkiej posługi duchowej i sakramentalnej, zwłaszcza dla chorych.