Categories: Aktualności, Galerie, Wydarzenie

Kolędnicy Misyjni kwestowali dla dzieci Masajów

W tym roku nie można było kolędować po domach, ale to nie znaczy, że nie można zrobić czegoś dobrego dla dzieci w krajach misyjnych.

Dlatego nasze dzieci pod kierownictwem s. Marzeny jak zwykle zorganizowały się, przygotowały program i repertuar muzyczny i zaprezentowały się po Mszach Świętych. Najpierw w niedzielę 3 stycznia w Krzyżówkach i Zakrzynie, a potem w dzień Objawienia Pańskiego w Liskowie po każdej Mszy, czyli aż 6 razy.

Ale warto było, ponieważ tak przeprowadzona akcja już przyniosła niemal 3 300 zł i ta kwota już została przelana na konto Papieskich Dzieł Misyjnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się bardzo przyczynili aby ta akcja miała powodzenie: dzieciom, s. Marzenie, gitarzystkom, scholi, rodzicom którzy bardzo pomagali przy logistyce i wszystkim ludziom dobrego serca za złożone ofiary. Bóg zapłać!

Przykro nam, że nie możemy zaprezentować zdjęć, ale mogłyby one zostać źle zinterpretowane w kontekście obowiązujących norm pandemicznych.

potwierdzenie_operacji_20210108_123435