Categories: Aktualności, Wydarzenie

Kalendarze 2017

Kup kalendarz. Wspomóż seminarium. Wylosuj pielgrzymkę lotniczą do Rzymu!

Są już nowe kalendarze – cegiełki na nasze seminarium duchowne. Można jak zawsze nabyć kalendarz za 5 zł – tyle wynosi cegiełka na seminarium duchowne. W tym roku proponujemy też inny sposób sprzedaży:  za 10 zł można nabyć ten sam kalendarz w wersji ponumerowanej. 5 zł będzie przeznaczone na seminarium, a 5 zł na nasz fundusz parafialny. Pośród tych kalendarzy ponumerowanych zostaną rozlosowane upominki książkowe a także nagroda główna – czterodniowa pielgrzymka lotnicza do Rzymu na kanonizację Matki Teresy z Kalkuty w dniach 3-6 września 2016. Kalendarze ponumerowane będzie można nabywać tylko do 16 sierpnia (wtorek), kiedy to po Mszy Świętej o godz. 18.00 zostaną wylosowane nagrody. Zapraszamy.