Categories: Aktualności, Nowości i wydarzenia, Ogłoszenia

Pomoc z Niemiec

Pracownikom ZAZ „Swoboda” udało się pozyskać kolejną porcję sprzętu rehabilitacyjnego.

Podczas wizyty w warsztatach „Lebenshilfe Braunschweig”  w Abbenrode,   pracownikom ZAZ „Swoboda” udało się pozyskać kolejną porcję sprzętu rehabilitacyjnego.

Są to mianowicie: wózki inwalidzkie w ilości 7 sztuk, rolatory,  oraz 7 par kul ortopedycznych. Sprzęt po wyczyszczeniu i konserwacji posłuży niepełnosprawnym pracownikom Zakładu Aktywności Zawodowej na Swobodzie oraz potrzebującym mieszkańcom Gminy Lisków.  Co najważniejsze, te jakże potrzebne środki, są wypożyczane BEZPŁATNIE na okres 6-ciu miesięcy. Wszelkie informacje można uzyskać w ZAZ Swoboda pod telefonem: 62 76 34 033 w godzinach  8-16 od poniedziałku do piątku.

Kierownik ZAZ Swoboda

Karol Matczak